BEH V LODIČKÁCH

BOJOVNÍČKA MIŠKA

My ženy sme BOJOVNÍČKY...
Ustojíme toho v živote veľa, hoc aj na vysokých opätkoch. Vždy keď nás život skúša, vyplačeme sa do vankúša, a ráno sa s úsmevom na tvári púšťame opäť do boja. Z lásky k svojej rodine, k svojim deťom, alebo skrátka len preto, že MY BOJOVNÍČKY sa odmietame vzdať. Aj Miška Kevélyová, ktorej príbeh možno poznáte z médií, je bojovníčka. A nielen ona, ale i jej mamina Gizka, ktorej materinská láska a obrovské nasadenie bojovať za zdravie svojej dcéry nás doslova dostali do kolien. Aj preto sme sa rozhodli tento rok naleštiť lodičky práve pre Mišku. Aby sme ju spoločnými silami postavili na nohy. Veríme, že nás podporíte a 25. septembra pobežíte na 4. ročníku EVA HIGH HEELS RUN s nami. Každá jedna lodička na štarte totiž pomôže Miške vykročiť o krok bližšie k vysnívanej liečbe kmeňovými bunkami, ktorá je jej najväčšou nádejou. Ak sa nám to spoločnými silami podarí, možno už o rok bude bežať v lodičkách spoločne s nami.

Tak čo, milé BOJOVNÍČKY, idete do toho v septembri s nami?

 

Miška Kevélyová: Môj príbeh
"Kráčam vpred s úsmevom a teším sa, že ste tu so mnou..."

Je ako jedna z nás. Krásna mladá dáma, sestra, kamarátka, i dospievajúca dcéra, ktorá prežíva svoje každodenné radosti a starosti ako každý iný mladý človek v jej veku. Ako sama o sebe píše na svojej webovej stránke, narodila sa ako krásne zdravé bábätko svojim milujúcim rodičom. Aj detstvo mala nádherné a šťastné. S rodičmi veľa cestovala, spoznávala krásy Slovenska, hrady, zámky...Všetci o nej hovorili, že z nej vyrástla mimoriadne krásna a sebavedomá slečna. Stále miluje cestovanie, krásnu prírodu, more a teplo. Nuž a najradšej by precestovala celý svet. Aj ona si, tak ako každý mladý človek, túžila splniť svoj veľký sen, preto jedného dňa s plným kufrom radostného očakávania vycestovala na Cyprus. Plánovala tam stráviť pár nezabudnuteľných mesiacov a zarobiť si na svoju vysnívanú cestu do Ameriky. No príroda to zariadila inak. Jedného dňa jej telo vypovedalo poslušnosť. Len tak, z ničoho nič, bez varovania. Vlastne len vďaka svojim kamarátom a sile rodičovskej lásky ostala nažive. Aj keď výroky lekárov boli dosť skeptické, nepoddala sa. Jej boj je dlhý a ťažký, ale nevzdáva ho. Je to BOJOVNÍČKA, ktorá to s úsmevom na tvári plánuje dotiahnuť až do víťaznej méty.

Moja nádej...
Miška nevyhnutne potrebuje liečbu kmeňovými bunkami. Je to dnes jedna z najmodernejších metód liečby kĺbov. Podstatou je obnova poškodenej a oslabenej chrupavky v kĺbe pomocou kmeňových buniek z vlastného tela. Špeciálnou metódou sa bunky izolujú v sterilných podmienkach a následne sa aplikujú tak, aby pôsobili priamo v mieste poškodenia. Priaznivé účinky tejto metódy potvrdzujú pacienti z celého sveta, no celá liečba je finančne veľmi nákladná. Práve preto sme sa rozhodli tento rok venovať celý výťažok zo 4. ročníka EVA HIGH HEELS RUN práve Miške. Každá z vás, ktorá sa 25. septembra s nami v lodičkách postaví na štart, pomôže Miške vykročiť o krok bližšie k jej vysnívanej liečbe. A ten pocit už stojí za to, čo poviete? Pretože nikdy neviete, aký príbeh život napíše Vám...

Viac o Miške a jej príbehu sa dočítate na www.bojovnicka.net.

 

Generálni reklamní partneri


Exkluzívny partner

Hlavní reklamní partneri

Partneri

Mediálni partneri


Dodávatelia
mafer.sk
srdcepretalenty.sk