BEH V LODIČKÁCH

SÚŤAŽ: Vyhraj Dámsku jazdu s EVELYN

Obuj sa do toho ako Evelyn, vyhraj bláznivú DÁMSKU JAZDU pre seba a kamošku, a roztočte to spoločne na nákupoch v bratislavskom Auparku!   

MY, všetky Evičky v redakcii Evelyn jednoducho MYlujeme. Pretože je neprehliadnuteľná, vtipná, správne uletená a keď ide o dobrú vec, vie sa do toho poriadne obuť. A to doslova, pretože tento rok si obuje lodičky a vyštartuje za náš tím bežať pre dobrú vec na 4. ročníku EVA HIGH HEELS RUN.

Ak Ťa Evelyn baví rovnako ako nás, máš chuť spoznať ju osobne a stráviť spoločne s ňou víkend plný neviazanej zábavy a divokých nákupov v bratislavskom Auparku, poď do toho s nami. Obuj sa do toho tak ako Evelyn, ukáž svetu svoju bláznivú tvár a staň sa novou hviezdou internetu! Zober mobil, pošli nám (najneskôr do 25. septembra) vtipné, zábavné či rovno bláznivé video/selfíčko ako sa pripravuješ na Beh v lodičkách TY, a môžeš pre seba aj kamošku vyhrať DÁMSKU JAZDU plnú neviazanej zábavy a nákupov s Evelyn! Najvtipnejšie videá a vtipné „selfíčka“ uverejníme na našej stránke/na našom facebooku (vyhráva to,  ktoré získa najviac lajkov/zdieľaní).

Čo všetko si môžeš vysúťažiť (pre seba a kamošku):
Nový crossover Hyundai i20 Active na víkend
2 x poukaz ECCO na 1 pár lodičiek podľa vlastného výberu
2 x poukaz v hodnote 200 EUR na nákupy v predajni LINDEX v Auparku
2 x balíček produktov z radu Sérum Végétal od Yves Rocher  (každý v hodnote 60 EUR)
2 x balíček dekoratívnej kozmetiky Max Factor (každý v hodnote 35 EUR)
1 x pitný režim podľa Tvojej chuti od značky Zlatá Studňa  (na celé 3 mesiace)
+ „Divokú žúrku“ pri kávičke a šalátiku s Evelyn v McDonald´s!

Servis ako pre celebrity
Ak si od samej radosti nebudeš vedieť vybrať zo záplavy najnovších kúskov, nevadí! Osobný módny AUPARK STYLISTA Alexander Lindov, ktorý Ti je v bratislavskom Auparku k dispozícii aj kedykoľvek si spomenieš, vám bude s Evelyn robiť na Dámskej jazde garde. A zaručene Ti pomôže investovať vysúťažené poukážky do novej „garderóby“ tým správnym spôsobom!

Aká by to bola dámska jazda bez poriadneho fešáka?

Nový crossover Hyundai i20 Active
Tento drsný fešák čaká už len na to, aby Ťa mohol zviesť. Neskrýva svoj charakter a miluje aktívne ženy, ako si Ty. Ak vyhráš, otvorí Ti celý svet nových možností. Na celý víkend! Tak naber Evelyn, kamošky a zober ho do mesta, aby ste spoločne prežili jedno veľké dobrodružstvo...
Netrúfaš si na uletené video v štýle Evelyn?

Aj tak môžeš vyhrať. Zahlasuj za najvtipnejšie video/selfíčko, a si v hre o jeden z 5 balíčkov rozjasňujúcej pleťovej kozmetiky z radu Sérum Végétal od YVES ROCHER.
 

Rozdaj si to s EVELYN V SÚBOJI LAJKOV! Evelyn sa už do toho poriadne obula. A čo Ty?

 

Generálni reklamní partneri


Exkluzívny partner

Hlavní reklamní partneri

Partneri

Mediálni partneri


Dodávatelia
mafer.sk
srdcepretalenty.sk