BEH V LODIČKÁCH

O PROJEKTE

HIGH HEELS RUN (alebo “Beh v lodičkách”) patrí v zahraničí medzi najobľúbenejšie medzinárodné charitatívne projekty, organizované každoročne v najväčších svetových metropolách pod rôznymi názvami (High Heels run, Stiletto Run). Beží sa na krátku trať a podmienkou účasti sú samozrejme lodičky s opätkom minimálne 7 cm. V roku 2013 sme v lodičkách pre dobrú vec bežali po prvýkrát aj na Slovensku!

1. ÚSPEŠNÁ PREMIÉRA -  TAKTO SME V LODIČKÁCH BEŽALI NA SLOVENSKU PO PRVÝKRÁT!
7. septembra 2013 sa po prvýkrát na Slovensku v bratislavskom AUPARKU postavilo na štart 127 odvážnych žien v lodičkách, ktoré bežali nielen pre dobrú vec, ale aj pre lukratívnu výhru. V hlavnej úlohe tohoto jedinečného projektu, ktorý sa uskutočnil v spolupráci s mesačníkom EVA, boli okrem nadšených milovníčok módy aj známe celebrity a moderátorky. Víťazka Behu v lodičkách - Michaela Krempová - získala nákupnú poukážku na nákupy v prevádzkach Auparku v Bratislave v hodnote 3.000 EUR, HYUNDAI i30 na týždeň a ďalšie fantastické ceny! Okrem toho, svojou účasťou všetky štartujúce podporili sluchovo handicapovanú stolnú tenistku EVU Jurkovú prostredníctvom Nadácie JOJ. Výťažok z celej akcie totiž v plnej výške poputoval na tento konkrétny charitatívny účel.


2. ROČNÍK EVA HIGH HEELS RUN –  AJ V ROKU 2014 SME BEŽALI PRE DOBRÚ VEC!
V nedeľu 1. júna 2014 sme na bratislavskej promenáde bežali ako o život. Viac ako 150 nadšených milovníčok (ale aj milovníkov) módy a sexi ihličiek sa rozhodlo obuť lodičky a zabehnúť si pre dobrú vec na 2. ročníku EVA HIGH HEELS RUN - alias vo svete obľúbeného charitatívneho Behu v lodičkách - ktorý sa uskutočnil už po druhý krát v spolupráci s obľúbeným ženským mesačníkom EVA. Na štartovaciu čiaru sa pre dobrú vec tento rok rozhodli postaviť aj známe krásky z obrazovky TV JOJ. Na vlastné oči ste tak mohli vidieť, ako to v lodičkách pristane moderátorkám TOP STAR magazínu Stanke Pavolovej a Soni Skoncovej, či sympatickým herečkám z obľúbeného Jojkárskeho seriálu Panelák. Na promenáde pri Eurovea sa vo vysokých opätkoch predviedla aj aktuálna MISS Slovensko Laura Longauerová, sexi Mamba, či tanečnice zo skupiny LADYLICOUS, ktoré to v lodičkách rozbalili aj priamo na hlavnom pódiu. V celebritnej spoločnosti známych tvárí sa bežalo opäť nielen pre dobrú vec, ale aj po nákupy v EUROVEA v hodnote 3.000 EUR a ďalšie fantastické ceny. Víťazka si okrem poukážky na dokonalé nákupné orgie domov odniesla napríklad aj polročné predplatné časopisu EVA, či "malý veľký" Hyundai i10 novej generácie na celý týždeň a s plnou nádržou. Dámy v lodičkách, ktoré nezvíťazili si odniesli aspoň dobrý pocit, že svojou účasťou prispeli na dobrú vec. Výťažok z celej akcie vo výške 765 EUR totiž v spolupráci s Nadáciou TV JOJ poputoval na podporu mladej talentovej atlétky Niky ABBATANTUONO.

3. ROČNÍK EVA HIGH HEELS RUN - ANI NAŠIM MUŽOM NECHÝBA ZMYSEL PRE ZDRAVÚ RECESIU!

To, že väčšina žien má slabosť pre vysoké topánky, je známa vec. V lodičkách s hriešne vysokým podpätkom sme mnohokrát schopné za deň nabehať aj niekoľko kilometrov. Videli ste však už v lodičkách bežať muža? My áno! 31. mája 2015 na treťom ročníku EVA HIGH HEELS RUN. Poriadne divokú slovenskú verziu vo svete obľúbeného charitatívneho Behu v lodičkách, na ktorej tentoraz nechýbali ani muži, sme minulý rok odštartovali na nábreží pri bratislavskom nákupnom centre Eurovea. Muži aj ženy, športovci aj nešportovci, nákupné maniačky, čivavky, či ratlíci – v spolupráci s Nadáciou TV JOJ všetci spoločne bežali pre všetky ženy, ktoré sa v živote nabehajú, pretože im osud toho na plecia naložil viac ako nám ostatným. A napriek tomu nestrácajú zmysel pre humor! Tak ako pani Magda, ktorá má štyri deti, a s láskou sa stará aj o malého Šimonka s Downovým syndrómom. Výťažok z celej akcie vo výške 520 EUR v spolupráci s Nadáciou TV JOJ minulý rok poputoval práve do jej rúk! V sexi lodičkách ste mohli na štarte stretnúť aj známe jojkárky a ďalšie známe i menej známe „Evičky“ - moderátorku TOP STAR magazínu Soňu Skoncovú, Eriku Barkolovú, známe tváre zo seriálu Divoké kone a Súdna sieň, či sympatické herečky z obľúbeného Jojkárskeho seriálu Panelák. 

 

Generálni reklamní partneri


Exkluzívny partner

Hlavní reklamní partneri

Partneri

Mediálni partneri


Dodávatelia
mafer.sk
srdcepretalenty.sk