BEH V LODIČKÁCH

PODPORILI SME

Keď už zodrať lodičky, tak pre dobrú vec!

My ženy sme bojovníčky. Ustojíme toho v živote veľa, hoc aj na vysokých opätkoch. Vždy sa však nájde niekto, komu osud naložil na plecia o niečo viac ako nám ostatným. Aj preto každý rok na EVA HIGH HEELS RUN venujeme svoj čas, obľúbené lodičky a bojové nasadenie aby sme pomohli tým, ktorí potrebujú stáť na vlastných nohách...

2013

- Slovenská premiéra Behu v lodičkách sa vydarila nad očakávania. Nielenže sme spoločne strávili nezabudnuteľný deň, ale všetky dámy, ktoré prvý ročník odbehli v lodičkách spoločne s nami podporili prostredníctvom Nadácie JOJ sympatickú, sluchovo handicapovanú stolnú tenistku EVU Jurkovú. Výťažok z celej akcie vo výške 1060 EUR totiž v plnej výške poputoval práve do jej rúk.

2014

- Ani o rok neskôr sme lodičky nedrali len tak nadarmo. Všetky dámy, ktoré si na vysokých opätkoch nedobehli po víťazný šek na nákupy do zbláznenia si odniesli aspoň dobrý pocit, že svojou účasťou prispeli na dobrú vec. Výťažok z celej akcie vo výške 765 EUR totiž opäť v spolupráci s Nadáciou TV JOJ poputoval na podporu mladej talentovej atlétky Niky ABBATANTUONO.

2015

- Muži aj ženy, športovci aj nešportovci, nákupné maniačky, čivavky, či ratlíci – v spolupráci s Nadáciou TV JOJ sme aj do tretice spoločne bežali pre všetky ženy, ktoré sa v živote nabehajú, pretože im osud toho na plecia naložil viac ako nám ostatným. A napriek tomu nestrácajú zmysel pre humor! Tak ako pani Magda, ktorá má štyri deti, a s láskou sa stará aj o malého Šimonka s Downovým syndrómom. Výťažok z celej akcie vo výške 520 EUR v spolupráci s Nadáciou TV JOJ minulý rok poputoval práve do jej rúk. 

2016

- Aj Miška Kevélyová, ktorej príbeh možno poznáte z médií, je bojovníčka. A nielen ona, ale i jej mamina Gizka, ktorej materinská láska a obrovské nasadenie bojovať za zdravie svojej dcéry nás doslova dostali do kolien. Aj preto sme sa rozhodli tento rok naleštiť lodičky práve pre Mišku. Aby sme ju spoločnými silami postavili na nohy. Veríme, že nás podporíte a 25. septembra pobežíte na 4. ročníku EVA HIGH HEELS RUN s nami. Každá jedna lodička na štarte totiž pomôže Miške vykročiť o krok bližšie k vysnívanej liečbe kmeňovými bunkami, ktorá je jej najväčšou nádejou. Ak sa nám to spoločnými silami podarí, možno už o rok bude bežať v lodičkách spoločne s nami!

 

Generálni reklamní partneri


Exkluzívny partner

Hlavní reklamní partneri

Partneri

Mediálni partneri


Dodávatelia
mafer.sk
srdcepretalenty.sk