BEH V LODIČKÁCH

Press

Beh v lodičkách dopadol aj tento rok na jednotku! Presne 111 párov lodičiek štartovalo túto nedeľu pre Mišku Kevélyovú. S číslom 1 sa do toho obula Evelyn!

BRATISLAVA, 25.9. - Neuveriteľných 111 párov lodičiek sa tento rok nazbieralo na štarte 4. ročníka originálneho charitatívno-zábavného Behu v lodičkách v bratislavskom Auparku. Poriadne divoká slovenská verzia netradičného behu, na ktorej už tradične nechýbali ani muži či známe tváre, bola aj tento rok venovaná niekomu, kto sa potrebuje postaviť na vlastné nohy. A to doslova. Každá jedna lodička totiž štartovala s cieľom pomôcť mladučkej bojovníčke Miške Kevélyovej, ktorá ochrnula na Cypre, vykročiť o krok bližšie k vysnívanej liečbe kmeňovými bunkami. Výťažok z celej akcie vo výške 1005 EUR putoval tento rok práve na jej konto.

Na štarte ste - so symbolickým číslom jeden – mohli stretnúť aj známu televíznu komičku Evelyn, ktorá prijala výzvu a stala sa tohoročnou ambasádorkou projektu. Sympatická blondínka tak celému svetu dokázala, že má nielen krivky, ale aj srdce na správnom mieste. A nerieši len svoju postavu, ale aj veci, ktoré majú v živote skutočný význam! V týchto lodičkách z novej kolekcie ECCO SHAPE bežala pre Mišku minulú nedeľu v bratislavskom Auparku.

Víťazkou 4. ročníka sa stala Iveta PUTALOVÁ, ktorá si v lodičkách po nákupnú poukážku v hodnote 3.000 EUR, nový crossover Hyundai i20 Active na týždeň a ďalšie fantastické ceny dobehla za obdivuhodných 20.6 sekundy.

„Popoluška v lodičkách“ Miška Kevélyová. Pri troche šťastia možno už o rok bude bežať práve v týchto lodičkách, ktoré jej spoločne s dodatočnou dotáciou vo výške 500 EUR osobne odovzdal Mgr. Dalibor Šuba, General Manager East-Central Region pre značku ECCO. Krásne symbolické gesto na dodatočnú dotáciu pre Mišku prišlo nielen od spoločnosti ECCO SHOES, ktorá je generálnym reklamným partnerom projektu už 4. rok, ale aj od samotnej víťazky, ktorá sa o nákupný šek podelila s Miškou. 

 

Generálni reklamní partneri


Exkluzívny partner

Hlavní reklamní partneri

Partneri

Mediálni partneri


Dodávatelia
mafer.sk
srdcepretalenty.sk